VI praskie spotkania z kulturą

VI praskie spotkania z kulturą ? Święto ulic Ząbkowskiej i Brzeskiej, w tym roku odbędzie się w dniu 6 września pod hasłem Wielokulturowa Praga.

Już 6 września Stara Praga zmieni się w wielotysięczne, wieloetniczne miasteczko, w którym będzie można zapoznać się z tradycjami różnych kultur, podziwiać pokazy taneczne, rzemiosła artystyczne, spróbować przysmaków kulinarnych z całego świata, posłuchać dźwięków tradycyjnej muzyki. Związane historyczne z Pragą kultury żydowska, rosyjska, romska, niemiecka i holenderska zaistnieją zgodnie obok dalekowschodniej, afrykańskiej, arabskiej, indyjskiej, bałkańskiej, gruzińskiej, słowackiej, czeskiej oraz brazylijskiej. Główną atrakcją dnia będzie największa w Warszawie, niezwykle barwna parada szkół samby, a ulica Ząbkowska przypominać będzie brazylijską ulicę karnawałowego Rio de Janeiro.

Tradycją też stała się, że udział w imprezach plenerowych jest najskuteczniejszą formą promocji. Najbardziej poszukiwane są oferty turystyczne te krajowe i zagraniczne.

dodany 2009-07-24 11:16 przez Karina

Tagi:

Daty wydarzenia:

2009-09-06

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją