Fundacja Grey Animals potrzebuje pomocy

Fundacja Grey Animals z Sierosławic może otrzymać pomoc w wysokości ponad 10 tysięcy złotych. Aby pomóc potrzebującym zwierzakom, wystarczy wziąć udział w internetowym głosowaniu.

Fundacja Grey Animals pomaga potrzebującym zwierzętom od stycznia 2011 roku. Głównym terenem działania jest północna część województwa opolskiego, w szczególności gminy powiatu kluczborskiego. Fundacja opiekuje się zwierzętami bezdomnymi i krzywdzonymi, których utrzymanie jest kosztowne. Oprócz tego prowadzi też zajęcia z dogoterapii dla osób niepełnosprawnych.

Jak pomóc?

Fundacja Grey Animals działa dzięki wsparciu ludzi dobrej woli. Dlatego tak ważne jest każde, nawet najmniejsze wsparcie. Szczególnie, że nadchodząca zima będzie trudnym okresem dla wszystkich zwierząt przebywających w schroniskach.

Obecnie Fundacja bierze udział w akcji organizowanej przez firmę Krakvet, w której można wygrać karmę dla zwierząt za ponad 10 tysięcy złotych. Aby pomóc Fundacji, wystarczy wejść na stronę www.krakvet.pl, zarejestrować się na forum, a następnie zagłosować na wybraną placówkę w temacie ?Głosowanie na schroniska które otrzyma pomoc - październik 2012?. Głosy można oddawać do końca miesiąca.

dodany 2012-10-26 13:29 przez artur

źródło: krakvet

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją