DORADCA PODATKOWY PROFESJONALNYM PARTNEREM BIZNESOWYM PRZEDSIĘBIORCY

Już po raz drugi Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska wraz z Krajową Izbą Doradców Podatkowych organizuje cykl bezpłatnych konferencji dla doradców podatkowych, przedsiębiorców, właścicieli firm, dyrektorów finansowych oraz głównych księgowych. Spotkania odbędą się w 5 miastach w Polsce ? Lublin (6.10), Warszawa (13.10), Katowice (24.10), Wrocław (25.10) oraz Szczecin (27.10).

?Doradca podatkowy profesjonalnym partnerem biznesowym przedsiębiorcy? to cykl konferencji, którego celem jest pokazanie roli doradcy podatkowego w funkcjonowaniu nowoczesnego przedsiębiorstwa na rynku.

Podczas spotkań prelegenci omówią i zaprezentują ważne, a także kontrowersyjne zagadnienia podatkowe, z którymi przedsiębiorcy zmagają się na co dzień. W programie konferencji znalazły się takie zagadnienia jak m.in. rola doradcy podatkowego w funkcjonowaniu nowoczesnego przedsiębiorstwa na rynku, model współpracy przedsiębiorstwa z doradcą podatkowym czy korzyści z niej płynące.

Ponadto w trakcie spotkań omawiane na konkretnych przykładach będą tematy związane z rozliczaniem podatku od towarów i usług w przedsiębiorstwie czy zasady opodatkowania dotacji unijnych. Każda z konferencji będzie także doskonałym miejscem wymiany doświadczeń i opinii na temat zarządzania polityką podatkową w przedsiębiorstwie.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłaszać się można poprzez stronę internetową, wypełniając odpowiedni formularz. Liczba miejsc ograniczona!

Konferencja w Warszawie odbędzie się Warsaw Conference Center (ul. Górczewska 124). Rozpoczęcie o godzinie 10:00.

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się na stronie internetowej WWW.doradcapodatkowy.abc.com.pl/konferencja

Zapraszamy serdecznie!

Więcej informacji:

Marta Nowicka

PR Account Executive

mobile:+48 608 187 177

z miasta Warszawa

dodany 2011-10-10 10:02 przez julia_w

źródło: własne

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją