Dodaj komentarz

Nick

Twoj nick

Komentarz

Treść komentarza

Ostatnie komentarze:

Rodney Loy Way cool! Some extremely valid points! I appreciate you writing this article and the rest of the website is very good.
https://www.modpill.com
2017-08-16 10:47
rodneyloy Way cool! Some <a href=https://modpill.com>extremely valid points</a>! I appreciate you writing this article and the rest of the website is very good.
2017-08-16 10:44
Zatroskana Tak jestem zatroskana tym co wyprawia "Dobra Zmiana". Oj mamią ten "Ciemny Lud", oj mamią. 500 + juz niedługo zdewaluuje się i to szybko zacznie sięgać 400+, później 300+, później 200+ i td. Przecież te wszystkie działania wymagaja fiansowania i nie wystarczy zabrać mundurowym.Trzeba będzie dalej szukać tej brakujacej kasy...Ale ten "Ciemny Lud" kiedyś się zorientuje i wówczas oj biada, oj biada
2017-01-10 08:13
Damian "Minister odpowiedzialny za bezpieczeństwo,podważający podstawy swojego resortu,dezorganizujący pracę służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo obywateli,minister, który odbiera nabyte prawa nie gwarantując nic w zamian,godzi w bezpieczeństwo Polaków". Obecny wiceminister sw Jarosław Zieliński. Konferencja Klubu Parlamentarnego PIS, Sala Kolumnowa Sejmu RP (ale zbieżność miejsca) 25.IV.2009 r., wówczas Wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych.
2017-01-07 21:17
obywatel tej ziemi Doceniałem posunięcia PiS, a zwłaszcza,że upomniał się o słabszych na ekonomicznym rynku. Zmieniam zdanie. Władza szykuje nam niekończące się igrzyska i społeczną degradację. Niedługo strach będzie mijać się na ulicy.Szczucie jednych na drugich nie może przynieść dobrych owoców.
2017-01-07 14:20
Ania Jak tak można odbierać to co Polska dała. Czy inni tez tak będą traktowani? Nie podoba mi się takie postępowanie: sejm, senat, prezydent, przyjdzie czas na ich rozliczenie ale czy ja tego dożyję? Oby ich to spotkało ze zdwojona siłą. Do tego czasu trzymajcie się, jesteście elitarną grupą. Działajcie, macie poparcie tych co piszą i milczą bo się boją o własne 4 litery. Powodzenia.
2017-01-06 22:52
Zosia Jestem pielęgiarką i specjalnie mnie nie interesowała sytuacja w innych srodowiskach zawodowych. Obecnie jednak zwracam uwagę. To co się dzieje w kraju zatrważa mnie zakresem. Zrozumiałam, że "dobra zmiana" nie jest dobra, a bynajmniej dla ogółu Polaków. Obiecywali nie dzielić , a jednoczyć. Jest coraz gorzej. Zamierzam wyjechać z kraju, gdyz tu już dbrze nie będzie. Mudurowi to tylko początek planu rządzących do wywrócenia wszystkiego do góry nogami. Ale to nie jest dobre.
2017-01-06 21:35
Student Dla Tych którzy jeszcze nie widzą zagrożenia dla siebie, niech przestrogą będą słowa pastora luterańskiego Martina Niemöllera:
"Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą....
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było."
2017-01-06 21:28
Leon Zburzyć,Skłócić,Zabrać metoda na silną i nowoczesną Polskę. Panowie trzymajcie się.
2017-01-06 20:11
Jarek Nic lepszego dla samopoczucia małych ludzi jak sponiewierać innych zwłaszcza tych co mogą być dumni ze swoich osiągnięć.
2017-01-06 17:25
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją